Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Duża zdolność do adaptacji do środowiska i piękny wygląd stalowej siatki
| Stopień obciążenia: | Ze względu na nośność rozróżnia się różne klasy, takie jak A15, B125, C250 itd., które charakteryzuj |
|---|---|
| Kategoria produktu: | stalowa krata przemysłowa |
| Wielkość: | Szerokość wynosi najczęściej 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm itd. Długość jest dostosowana do |
Na zamówienie wykonane stalowe kratki: zaprojektowane zgodnie z Twoimi wymaganiami
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Trwałe stalowe kratki do parkingowych: odporne na ciężkie pojazdy i ruch
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ciężkoodporne kraty stalowe do magazynów: wspieranie dużych ładunków i urządzeń
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Dekoracyjne stalowe kratki do ogrodów i przestrzeni zewnętrznych: dodanie stylu i funkcjonalności
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Galwanizowane żółte zęby stalowe kratki antypoślizgowe trwałe przemysłowe
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm, 35 mm, 40 mm lub dostosowane |
| Nośność: | Alvöru |
Wymiar zdolności do nośności ciężkiego ładunku do zębów żurawnych
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ząbkowana kratka prętowa, gładka |
| płaski bar: | 2 mm 3 mm 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm |
Ząbkowany pręt 50 * 5 Siatka podłogowa ze stali nierdzewnej, spawana stalowa krata prętowa
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa |
Antypoślizgowa, ząbkowana, wytrzymała stalowa powłoka ocynkowana ogniowo
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Skończyć: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Ząbkowana płyta Stalowa krata ze stali ocynkowanej Kratka drenażowa ze stali ocynkowanej
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana, ocynkowana ogniowo antypoślizgowa waga kraty stalowej, sprzedaż na gorąco |
| Standard: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |

