Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
353/30/100 Heavy Duty Steel Grating Construction Site przechodzi przez ciężarówki
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
|---|---|
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
| Długość: | max 6000mm, 0,8m, na żądanie klienta, 2m |
Płyta podłogowa ze stali węglowej Heavy Duty Metalowa krata na platformę morską
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
| APLIKACJA: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Stalowa krata ocynkowana ogniowo o dużej wytrzymałości Konstrukcja podłogowa z rusztem kratowym
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
| APLIKACJA: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Heavy Duty Bar ODM Spawana stalowa krata przemysłowa
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Skończyć: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Odwodnienie poziome Kraty ze stali nierdzewnej 316 Spawanie strukturalne
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | podłoga przemysłowa krata stalowa z długim czasem |
Zabezpieczenie do dużych obciążeń Krata stalowa 1x6 M 30x3 mm Caillebotis en acier stopnie / krata z prętów stalowych
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
30mm Pitch Heavy Duty Steel Grating spełnia standard YB/T4001-2007
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Thickness: | 2mm-5mm, 5mm |
| Size: | Width: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Length: 1m-6m |
Materiał twist stalowy Galwanizowane siatki stalowe z różnorodnością materiałów produktu
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
A36 Ocynkowane kraty schodowe Webforge Step Foot Stalowe kraty I32x5mm Z ramą
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Podłoga ocynkowana ogniowo Wytrzymała stalowa krata 32 * 5 mm Antypoślizgowa
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | podłoga przemysłowa krata stalowa z długim czasem |

