Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Płaskie pręty przemysłowe do spawania krat ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Wpisz pasek: | Płaski pasek |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Kształt może być dostosowany, różne technologii przetwarzania nowej stalowej siatki
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
OEM Materiał z żelaznymi łącznikami
| Transverse Bar Material: | Twisted Square Steel, Round Steel or Flat Steel |
|---|---|
| Bar Spacing: | 50MM, 100MM |
| Application: | Suitable For Harsh Environments |
Ocynkowana ogniowo ząbkowana krata stalowa 30x3mm Press Lock
| Tekstura: | naciśnij zamek stalowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Przemysłowa stalowa platforma kratowa Ząbkowana metalowa platforma chodnikowa Kratka wykopowa
| Nazwa: | Krata stalowa, Shengchang, stalowa deska podłogowa |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana, płaska |
250 mm żółty rodzaj łożyska łożyska stalowego do przemysłu chemicznego
| Product Name: | Heavy Duty Steel Grating, 3mm Thick Anti-Slip Anti-slip fire |
|---|---|
| Production Method: | The pressure welded steel grid plate is made of load flat steel and cross bar arranged according to certain spacing longitude and latitude, using 200 tons of hydraulic resistance welding automatic equipment to weld into the original plate, through cutting, |
| Application: | Industrial |
Press Lock Stalowa krata wysokiej jakości kratka drenażowa ze stali nierdzewnej stalowa kratka drenażowa
| Nazwa: | Krata stalowa, Shengchang, stalowa deska podłogowa |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana, płaska |
Szczeliny stalowe przemysłowe do stojaków i półek ze stali odpornej na korozję
| Application B: | Sewage drain covers, manhole covers, fork lift traffic and loading ramps |
|---|---|
| Color: | Silver,black,Silver Or As Your Requirement |
| Application E: | Infill panels |
Szczeliny stalowe odporne na działanie chemiczne dla laboratoriów i zakładów chemicznych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Przemysłowe kraty podłogowe Kształt zębów Standardowa zwykła stalowa krata
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana, płaska |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm |
| Powierzchnia: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |

