Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Przemysłowe 19 W 4 Stalowe kratki Niezawodny wybór dla długotrwałej podłogi
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ząbkowana stalowa krata przemysłowa Ruszt ocynkowany ogniowo G253/30/100
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | płaskownik / ząbkowany pasek |
| Surowiec: | Q235/S235jr |
Platforma przemysłowa Road Floor Heavy Duty Stalowa krata ocynkowana ogniowo
| Fabryka: | TAk |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
Powierzchnia to żądlana srebrna stalowa siatka z dobrym połączeniem
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Duża wydajność, szeroki zakres zastosowań i długa żywotność stalowych siatek
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Szczeliny stalowe odporne na rdzew: niezawodna opcja do zastosowań zewnętrznych i morskich
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ostrzeżone stalowe kratki: poprawa bezpieczeństwa dzięki odblaskowym lub jasnym kolorom
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysokiej widoczności stalowe kratki z krawędziami bezpieczeństwa zwiększające bezpieczeństwo w miejscu pracy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wytrzymałe stalowe kratki dla chodników zewnętrznych, odporne na warunki pogodowe i ruch pieszy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stal przemysłowa 19 W 4 Grating For Platform Korytarz rowu pokrycia płyty ogrodzenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

