Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Siła przemysłowa Gniazda stalowa na zamówienie Zbudowana do wytrzymania ciężkiego użytkowania i zużycia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Niepoślizgowa siatka ze stali 11-W-4 dla mokrych obszarów zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ocynkowane ruszty ze stali przemysłowej, kraty pomostowe ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kraty przemysłowe ze stali |
|---|---|
| Ruszt Standard: | YB / T4001-2007 |
| Typ Bar: | Zwykły pasek |
Inżynieria przemysłowa Materiały budowlane Kraty ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa |
Modułowy system żurawicy stalowej: łatwo rozbudowywany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Długotrwałe kraty stalowe - opłacalne rozwiązanie dla Twojego projektu
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysokiej wydajności stalowe kratki: spełnienie najwyższych standardów przemysłowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Estetyczne stalowe kratki do projektów architektonicznych: łączenie formy i funkcji
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wykonuję kraty przemysłowe typu Bar ze stali nierdzewnej do ocynkowanych paneli chodnikowych
| Nazwa produktu: | I wpisz Bar Steel Grating |
|---|---|
| Długość: | 6000 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
Spawana stalowa rusztowa kratownica ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kraty przemysłowe ze stali |
|---|---|
| Typ Bar: | Zwykły pasek |
| Ruszt Standard: | YB / T4001-2007 |

