Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Wytrzymała ocynkowana krata stalowa (ząbkowana lub gładka) Manufaktura
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Spawany, zwykły, ząbkowany pręt, cynkowana ogniowo, konstrukcja stalowa, do bieżnika schodowego
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | stalowe kraty |
Stalowa krata zabezpieczająca z prętów metalowych, stopień 7/16 '' / 25x3, stalowa, ocynkowana ogniowo
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
SS 316 Kratka ze stali nierdzewnej Osłona drenażu osłony pięty i liniowy chodnik ze stali nierdzewnej 316
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235,304 Stal nierdzewna 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, ocynkowanie |
Kraty stalowe wtykowe producenta ISO
| Nazwa handlowa:: | TT |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | stalowe kraty |
| Rodzaj:: | Kraty zwykłe |
Dobra jakość i cena fabryczna kraty stalowej wtykowej
| Nazwa handlowa:: | TT |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | stalowe kraty |
| Rodzaj:: | Kraty zwykłe |
Materiał konstrukcyjny Stalowa krata stalowa ocynkowana ogniowo na zewnątrz
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopień schodów, most |
|---|---|
| Długość: | Żądanie klienta |
| rozmiar: | Dostosowane |
30 * 100 mm Bar Hdg Stalowa krata ogrodzeniowa Farba w sprayu Wysoka wytrzymałość
| Kolor: | Sliver, niestandardowy kolor |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Przetwarzanie supermateriału galwanizowane siatki stalowe Długa trwałość
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
30 * 5 mm Standardowy srebrny materiał ze stali nierdzewnej Metalowa krata ze stali przemysłowej do budowy i na morzu
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopień schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | w zależności od rozmiaru |
| Rodzaj: | Równina |

