Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
Roztwory stalowe przemysłowe odporne na korozję dla środowisk zewnętrznych i morskich
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
19-W-4 Ciężkie stalowe kratki do kuchni komercyjnych wspierające ciężkie urządzenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Słodko walcowane, stałe, lekkie stalowe kratki, silne, trwałe, walcowane na zimno, powleczone, powleczone, malowane, wykończone, do rozdzielenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Metallurgia Budownictwo Stalowe Płyty Sieciowe Szczelinowe Pokrycie Rowu
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ząbkowana kratka aluminiowa do kratki dachowej 6063 Surowiec Dostosowany rozmiar
| Nazwa produktu: | Elektroliza Kraty aluminiowe |
|---|---|
| Surowiec: | 6063 |
| Typ prętów łożyskowych: | Ząbkowany |
Rusztowanie stalowe o grubości 19-W-4, stalowe stopnie schodowe Proces zgrzewania krat
| Nazwa produktu: | Trwała stalowa krata |
|---|---|
| Kratka standardowa: | YB / T4001-2007 |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Platforma spawana 1x1m Stalowa krata przemysłowa ASTM A123
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Mata do drzwi wejściowych Kratka ze stali nierdzewnej do odprowadzania wody / usuwania błota
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, malowanie proszkowe, malowanie |
|---|---|
| Materiał: | Stal, włókno szklane, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy rowowe |
Kratownica diamentowa ze stali aluminiowej, chodnik z uchwytem
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Grubość 3 mm Diamentowa kratka ISO9001 Grip Strut
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |

