Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
LTA ocynkowana ogniowo nieobrobiona krata ze stali nierdzewnej na powierzchnie pojazdów Pomosty pomostowe Pokrywa odwadniająca
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Spawana krata bieżnika schodowego ze stalową kratką w kratkę mieszkaniową
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, ocynkowane eleotro, ocynkowane ogniowo GI, malowane, niepoddane obróbce |
|---|---|
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
| Grubość: | 1,5 mm~6 mm, 0,3-0,8 mm, 3, 4, 5 mm |
Metalowa belka nośna Heavy Duty Grid Grid Ząbkowana siatka
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do osłony studni, |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Ocynkowana stalowa krata podjazdowa ząbkowana stalowa krata podłogowa
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
Ocynkowana stalowa krata podjazdowa ząbkowana stalowa krata podłogowa
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
Platforma pokryta stalową kratą przemysłową 303/20/100 ze zgrzewaną ciśnieniowo nośną
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
353/30/100 Heavy Duty Steel Grating Construction Site przechodzi przez ciężarówki
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
|---|---|
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
| Długość: | max 6000mm, 0,8m, na żądanie klienta, 2m |
Ocynkowana ogniowo stalowa platforma kratowa do podłóg drogowych Wtyczka do siatki
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Modułowe siatki stalowe dla elastycznych układów dostosowanych do zmieniających się potrzeb
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Łatwe w utrzymaniu galwanizowane stalowe kratki
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

