Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
503/30/100 Platforma System 6061 Aluminiowa krata pomostowa
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
324/30/100 Heavy Duty Kratka Drenażowa Odpływ prysznicowy Pokrywa odpływu rowu
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
Wytrzymałe stalowe kratki dla chodników zewnętrznych, odporne na warunki pogodowe i ruch pieszy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stal przemysłowa 19 W 4 Grating For Platform Korytarz rowu pokrycia płyty ogrodzenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Gorąco ocynkowane siatki stalowe o wzmocnionych właściwościach antyrostycznych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Przemysłowe 19 W 4 Stalowe kratki Niezawodny wybór dla długotrwałej podłogi
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wytrzymałe bezpieczne pokrycie rowu kratowego do oczyszczania wody morskiej i wody
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Rękowo-przepięte stalowe szczeble sznurowania szczebla szczebla szczebla szczebla ciężkiego
| Ogólne zgony: | niestandardowe |
|---|---|
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 50 mm itp |
Przemysłowy metalowy kratownica stalowa o wysokiej nośności Surowiec
| Nazwa produktu: | Kraty przemysłowe ze stali |
|---|---|
| Ruszt Standard: | YB / T4001-2007 |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Antypoślizgowe stalowe stopnie schodowe Kraty / ocynkowane bieżniki schodowe Materiał Q235
| Nazwa produktu: | Ocynkowane przemysłowe stopnie schodowe |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | Ocynkowane ogniowo |
| materiał: | Q235 |

