Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
Ocynkowana krata pomostowa ocynkowana 253/40/100 ze stali o dużej wytrzymałości Pomost pomostowy
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebro, srebro lub jako twoje wymaganie, zielony, czarny, biały |
Wysokiej widoczności stalowe kratki z krawędziami bezpieczeństwa zwiększające bezpieczeństwo w miejscu pracy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stal nierdzewna Bar Rusztowanie 6mm Twist Steel Cross Bar Nieoczyszczona funkcja
| Kratka standardowa: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| pakowania: | Paleta drewniana lub stalowa |
| Raw Matreial: | Q235 / S235jr |
Półwkładka Antypoślizgowa platforma Ząbkowana blokada prasy Stalowa krata Q235
| Rodzaj: | Naciśnij kratę zgrzewaną |
|---|---|
| Technika: | Spawana siatka |
| kolor: | Srebro |
Ciężka waga na metr kwadratowy Q235 Metalowa krata bezpieczeństwa
| Tekstura: | Ciężar kraty ze stali ocynkowanej ogniowo o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Ocynkowana krata kratowa Stalowa krata Szczelny pedał nożny do prac na morzu
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Stalowa krata, stalowy bieżnik schodowy, Elektryczna krata schodowa ze stali ocynkowanej, trendy dra |
| Rodzaj: | Zwykły, zwykły krata prętowa |
Konstrukcja Stalowa krata o wymiarach 25x2 mm ocynkowana ogniowo na chodnik pomostowy
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Durasteel Gridwalk Pro Series Ciężki przemysłowy system kratki podłogowej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Płyty kratownicze stalowe klasy przemysłowej, włączające w sobie konstrukcję do wentylacji kanalizacyjnej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysokiej gęstości dobra proces stalowa sznurowana sznurowana
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

