Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
Spawana krata stalowa dla platformy Fire Tryck Cynkowana lub malowana
| Nazwa produktu: | Szczeliny stalowe do ciężkich zadań |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Wielkość: | Zgodnie z rysunkiem, wspólne 32*5 |
Zabezpieczenie do dużych obciążeń Krata stalowa 1x6 M 30x3 mm Caillebotis en acier stopnie / krata z prętów stalowych
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
A36 Ocynkowane kraty schodowe Webforge Step Foot Stalowe kraty I32x5mm Z ramą
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
19w4 Standardowa metalowa krata przemysłowa 25x4,5
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Przemysłowa aluminiowa perforowana krata z desek o grubości 3,5 mm
| Materiał: | aluminiowa, ocynkowana płyta, perforowana deska ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | Łazienka, perforowane stopnie schodowe, metalowa krata bezpieczeństwa |
| Obróbka powierzchniowa: | Gorąco / Zimno - DIP / NO |
Standardowa spawana krata pomostowa UE 19-w-4 10 mm skręcana krata ze stali niskowęglowej
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | kształt samolotu |
Spawanie Heavy Duty Press Locked Bar Kraty ocynkowane ogniowo
| Nazwa produktu: | Krata stalowa Press Lock |
|---|---|
| Standard kraty: | Q235/S235jr |
| Obróbka powierzchniowa: | HDG/malowanie/bez obróbki |
G505/50/50 Prasa Zablokowana i spawana stalowa krata Wytrzymała stalowa krata kątowa
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieobrobione |
|---|---|
| Kolor: | Srebro, próbki klientów, kolor, matowy biały. srebrzysty, czarny, biały |
| Wysokość: | 25 ~ 40 mm, 12,5 cm, 2,5 mm |
Pokrywa wykopu Stalowa siatka Kraty Kraty podłogowe Stalowa siatka kratowa do drogi
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Temperatura pracy: | -40°C-200°C |
Szczeliny stalowe odporne na rdzew: niezawodna opcja do zastosowań zewnętrznych i morskich
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

