Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
Antypoślizgowe spoiny Stalowe stopnie Kraty, bezpieczeństwo Krata Stair Treads
| Nazwa produktu: | Kratka pomostowa schodowa ocynkowana |
|---|---|
| Wpisz rozmiar: | 200 mm * 700 mm |
| typu: | T1 T2 T3 T4 |
Wytrzymała kratka podłogowa ze stali miękkiej poprzeczka: 12 mm * 12 mm 800 mm * 1025 mm
| Nazwa produktu: | Kratki podłogowe ze stali miękkiej o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Łożysko Bar: | 100mm * 10mm |
Rozszerzona wzmocniona stalowa krata, duże metalowe kratki podłogowe Dostosowany rozmiar
| Nazwa produktu: | Stalowa krata o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Specyfikacja: | 65 mm * 9 mm |
Kratka ze stali nierdzewnej 25x4,5 Stalowa krata przemysłowa 1200 * 1300 mm
| Norma materiałowa: | Stal nierdzewna 304, stal miękka i stal niskowęglowa itp |
|---|---|
| Pręt nośny: | 25x3, 25x4, 25x4,5, 25x5, 30x3, 30x4, 30x4,5, 30x5, 32x5, 40x5, 50x5, 65x5, 75x6, 75x10…..100x10mm |
| podziałka pręta nośnego: | 12,5, 15, 20, 23,85, 25, 30, 30,16, 30,3,32,5, 34,3, 35, 38,1, 40, 41,25, 60, 80 mm itp. |
Q235 Antypoślizgowa ząbkowana krata z blokadą z metalowego materiału budowlanego
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Naciśnij kratę zgrzewaną |
| Rozmiar kraty: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm i wszystkie, ect |
Diamentowa, ocynkowana antypoślizgowa deska z uchwytem 1,5 mm
| Materiał: | aluminiowa, ocynkowana płyta, perforowana deska ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | Łazienka, perforowane stopnie schodowe, metalowa krata bezpieczeństwa |
| Obróbka powierzchniowa: | Gorąco / Zimno - DIP / NO |
Rampy napędowe LTA Kratownica Pokrywa lub odpływ S275jr Kratownica Pokrywa rowu Galwaniczna do drenażu
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Zwykła dostosowana kratka do wykopu ocynkowana stal nierdzewna
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kratka stalowa, pokrywa odpływu wykopu ze stali nierdzewnej / kratka odpływu wykopu, wytrzymała krat |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |
32x5mm Heavy Duty Spawana stalowa krata Przemysłowe metalowe chodniki chodnikowe Spacer podłogowy
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
35 * 4 mm zwykły pręt stalowy o dużej wytrzymałości o grubości 3 mm
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |

