Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
101.6mm poprzeczny pas pasmowe przemysłowe siatki podłogowe do budowy mostów
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Niski profil stalowa siatka pokładowa
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Silne obciążenie Stabilna konstrukcja Stalowe kratki w centrach handlowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Silne i wytrzymałe żółte stalowe kratki z odległościami 50 mm i 100 mm
| Nazwa produktu: | Mocna i trwała krata stalowa przemysłowa odpowiednia do trudnych warunków |
|---|---|
| Wielkość: | Zgodnie z rysunkiem, wspólne 32*5 |
| Nośność: | Alvöru |
Odporna na korozję, galwanizowana stalowa kratka ochronna, powierzchnia wentylacyjna w stylu chińskim
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kraty ze stali ocynkowanej na gorąco o niskiej zawartości węgla
| Nazwa produktu: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Wpisz pasek: | płaskownik / pręt ząbkowany |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Kompaktowy odpływ podjazdu Malowanie krat ze stali nierdzewnej 316
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, stal nierdzewna Q235,304 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, ocynkowanie |
Industrial Walkway Heavy Duty Steel Kratownica Zablokowany nieobrobiony pręt ocynkowany
| Nazwa: | krata stalowa, stalowy taras podłogowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, nieobrobione, ocynkowane ogniowo + farba |
Ściganie z stali węglowej do oczyszczania ścieków na zewnątrz
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowe płaszczyzny sieci 316 nierdzewna
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

