Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Wszechstronna żółta żółta żelaza niezawodny trwały wybór
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
40 * 3 Press Lock Stalowa krata / Stalowa krata Platforma kwadratowa poprzeczka
| Nazwa produktu: | Naciśnij Lock Steel Grating |
|---|---|
| Kratka standardowa: | YB / T4001.1-2007 |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Konstrukcja kraty pomostowej z siatki metalowej 2 mm
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Appcation: | Chodnik platformy |
| Imię: | stalowe kraty |
wytrzymały chodnik ze stali q235 z blokadą stalową 33 mm × 33 mm
| Tekstura: | naciśnij zamek stalowy |
|---|---|
| Materiał: | Sztabka stali |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Platformy przemysłowe Krata podłogowa ze stali ocynkowanej Kraty antypoślizgowe
| Nazwa: | Krata stalowa, stalowa deska podłogowa, metalowe materiały budowlane ocynkowana ogniowo krata stalow |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm |
| Fabryka: | TAk |
300 * 800 mm Antypoślizgowa stalowa krata Stalowe osłony drenażowe Odporne na korozję
| Materiał: | stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Uszczelka: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Kolor: | Srebrny, dostępny na dowolne kolory, czarny, stal nierdzewna, na zamówienie |
Przemysłowy metalowy kratownica stalowa o wysokiej nośności Surowiec
| Nazwa produktu: | Kraty przemysłowe ze stali |
|---|---|
| Ruszt Standard: | YB / T4001-2007 |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
316l Materiał Krata ze stali nierdzewnej Polska ząbkowana powierzchnia do sklepu
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Nazwa produktu: | Ocynkowana ogniowo platforma ząbkowana stalowa krata podłogowa w metalowych materiałach budowlanych |
Słodko walcowane, stałe, lekkie stalowe kratki, silne, trwałe, walcowane na zimno, powleczone, powleczone, malowane, wykończone, do rozdzielenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Nieobrobiona osłona rynny kraty ze stali węglowej 253/30/100 / pedał rynny
| Materiał: | Stal, włókno szklane, Q235, stop aluminium, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, malowana, malowana proszkowo, nieobrobiona, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |

