Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
11 W 4 Zębiste kratki antypoślizgowe
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Rost Proof Steel Serrated Bar Grating dla różnych środowisk
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Grubość 6 mm ząbkowana stalowa krata Q235 Carbon
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Grubość: | 2mm-6mm |
19 w 2 schody odporne na poślizg Ciężkie stalowe kratki zapewniające bezpieczne wejście i zejście
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ciężko napędzane, wzmocnione krawędzie, żądlana siatka stalowa, wysoka odporność na uderzenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Budowa gospodarstw rolniczych Żelazo galwanizowane, kratki, efektywne przeciwpoślizgowe, lepsze zarządzanie gospodarstwem
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Konstrukcja kraty pomostowej z siatki metalowej 2 mm
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Appcation: | Chodnik platformy |
| Imię: | stalowe kraty |
Q235 Waga Platformy przemysłowe Ocynkowane stalowe kraty Materiały budowlane
| Nazwa produktu: | Konstrukcja Stalowa krata podłogowa / przemysłowa krata stalowa GI, krata pokładowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana, płaska |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |
305/30/100 300x1000mm Kratka ze stali ocynkowanej Metalowa osłona wykopu Kratka Zwykły typ
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Uszczelka: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Kolor: | Srebrny, dostępny na dowolne kolory, czarny, stal nierdzewna, na zamówienie |
19-W-4 Ciężkie stalowe kratki do kuchni komercyjnych wspierające ciężkie urządzenia
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

