Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
15 W 2 Ząbkowane sznurowadła sznurowadła schodowe
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Laserowe cięcie heteroseksualne stalowe kratki zginające się w różne kształty do użytku w magazynie
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Odporność na moment obrotowy, wysoka twardość i jednolita siła sieci stalowej przeciwkorozyjnej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Włókna stalowe galwanizowane na gorąco z spawaniem pod ciśnieniem maszynowym
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
|---|---|
| wpisz pasek: | płaski bar |
| fabryka: | tak, od 1990 r |
cięcie laserowe heteroseksualne stalowe kratki różne kształty gięcie wygląd materiały budowlane metalowe produkt
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ściany ze stali przeciwzmęczeniowej zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowa krata przemysłowa o wysokiej wytrzymałości Pomost ze stali ocynkowanej ze stali ocynkowanej
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Zwykła stal |
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
Roztwory stalowe odporne na korozję do instalacji przybrzeżnych i morskich
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Zaawansowane rozwiązania z galwanizowanej stalowej siatki dla bezpieczeństwa platformy i chodnika
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Rozstaw krat ze stali przemysłowej 19w4 z 50 100 mm
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Zwykły Bar |
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |

