Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Dzięki właściwościom wiatrowym i antypoślizgowym, konstrukcja jest stabilna i może być dostosowana do rozmiarów srebrnej stalowej siatki
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Heavy Duty ząbkowana stalowa krata / duża metalowa kratka podłogowa Odporność na poślizg
| Nazwa produktu: | Ząbkowana stalowa krata o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Orzecznictwo: | ISO9001:2015 |
Estetyczne sklepy detaliczne Żółta siatka stalowa łącząca styl i trwałość
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Zastosowane 15-w-4 Stal nierdzewna pasówka sznurowa przemysłowa
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Płyty kratownicze stalowe klasy przemysłowej, włączające w sobie konstrukcję do wentylacji kanalizacyjnej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysoka sztywność Duża przepaść prowadząca do drenażu Płytka sznurowa ze stali kopalnianej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Silna odporność na zimno siatka ze stali nierdzewnej rozsądna ramka dobra antypoślizgowa dla zimnych obszarów
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ostrzeżone przed korozją sznurowadła ze stali ciężkiej o przekątnej 50 mm
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Transport Package: | Steel Belt with Pallet |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
Platformy projektów przemysłowych Krata stalowa Krata stalowa Webforge
| Nazwa: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Długość: | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Szerokość: | 1000mm |
Silna i trwała siatka stalowa o odporności na ogień i skutecznej odporności na poślizg
| Kategoria produktu: | stalowa krata przemysłowa |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Główne zastosowania: | Platforma przemysłowa, estakada, most, bariera drogowa, płyta pokrywy rowu, ogrodzenie |

