Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Fabrycznie wysokiej jakości ocynkowana ogniowo krata pomostowa o dużej wytrzymałości
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
ASTM Heavy Duty Steel Bar Grating Ocynkowana ogniowo spawana stalowa krata do platformy roboczej i chodnika
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Stalowa krata ogniowo-zanurzeniowa do pokrywy wpustu i pokrywy studni (ocynkowana, nieobrobiona, malowana)
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Standardowe wymiary Materiały budowlane Płaskie kraty stalowe
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Heavy Duty Chodnik Stalowa krata Osłona odpływu Stalowa krata
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Krata ze stali ocynkowanej ogniowo do kraty podłogowej i okopowej stalowej kraty 19-W-4
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Siatka podłogowa 1000 x 1000 ocynkowana stalowa krata prasowana płaskownik 30x2mm
| Materiał: | Stal, Q235, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, stalowa kratownica konstrukcyjna / stalowa krata przemysłowa GI |
Ocynkowane stopnie schodowe Stopnie podłogowe Fabryka krat stalowych płaskich
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Ostrzeżone od poślizgu stalowe kratki z diamentowym wzorem: zapewnienie stabilności stopy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Lekkie stalowe kratki do łatwego transportu i montażu
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

