Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Wypakowana stalowa żelazna galwanizowana siatka gotowa do otwarcia dla Europy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kratka stalowa ząbkowana ocynkowana ogniowo z prętem stalowym do platformy roboczej
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Ząbkowany pasek |
| Standard kraty: | YB/T 4001.1-2007 |
Trwała nieobrobiona ząbkowana stalowa kratka Płyta 6m do pokryw włazów
| Nazwa produktu: | Kratowa osłona bieżnika |
|---|---|
| Wpisz Bar: | płaskownik / ząbkowany pasek |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Podjazdy ze stali nierdzewnej Hot Dip Płaskie / Ząbkowane Bar Alkali Korozja
| Nazwa produktu: | Kraty przemysłowe ze stali |
|---|---|
| Typ Bar: | Płaski / Ząbkowany pasek |
| Standardowy ruszt: | YB / T 4001,1-2007 |
Przemysłowa spawana krata stalowa 32 * 5 jako podwieszana platforma robocza
| Nazwa produktu: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Standard kraty: | YB / T4001-2007 |
| rozmiar: | Zgodnie z rysunkiem, wspólne 32 * 5 |
15-w-2 Dekoracyjne metalowe kratki ze stali
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Malowanie Kraty Pokrywy rowu Materiały budowlane Metal Stal Corten
| Materiał: | Stal, włókno szklane, Q235, stop aluminium, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, malowana, malowana proszkowo, nieobrobiona, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |
Gorąco podgrzewane galwanizowane kratki ze stali nierdzewnej odporne na korozję wentylacja ochronna
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kratka ze stali węglowej Q195 Heavy Duty dla przemysłu Pomost ze stali ocynkowanej Pokrywa odpływu
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | płaskownik / ząbkowany pasek |
| Standard kraty: | YB/T 4001.1-2007 |
Budowa centrum handlowego wsparcie obciążenia ogniowo i wybuchoodpornej srebrnej stalowej siatki
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

