Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Catwalk Anti Corrosion Serrated Type Krata Heavy Duty Construction Galwanizowana
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
YB/T4001.1-2007 Standardowa sierzbowa siatka z stali odpornej na korozję
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Production Method: | Welding or Pressure Lock |
Wybiegowa krata stalowa OEM na platformę i chodnik z metalowej siatki
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Skończyć: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Konstrukcja 455/30/100 ocynkowana Kratka stalowa z okrągłymi zębami, perforowana
| Nazwa produktu: | metalowa krata |
|---|---|
| wpisz pasek: | ząbkowany pasek |
| Surowiec: | Q235/S235 |
Deska Ząbkowana krata ze stali węglowej 32x5mm Obróbka powierzchniowa czarną farbą
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata |
Malowana kratka z włókna szklanego 325/30/100
| Materiał: | Stal, włókno szklane, Q235, stop aluminium, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, malowana, malowana proszkowo, nieobrobiona, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |
Kratka podłogowa ze stali nierdzewnej Spawana krata ze stali nierdzewnej Kratka ze stali nierdzewnej
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Platforma |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Platformy Kratka podłogowa z węgla Stalowa pokrywa wykopu Przemysł
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana, ocynkowana ogniowo antypoślizgowa krata stalowa waga, sprzedaż na gorąco |
| Standard: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Ciężka stalowa ocynkowana ząbkowana osłona kraty przemysłowej
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Grubość: | 2mm-6mm |
Q235 Stal ocynkowana ogniowo Krata kratowa Sliver Steel Graiting na platformę
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Platforma |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |

