Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Magazyn Industrial Mezzanine Nitowany pręt Stalowa krata SS316
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, ocynkowane, malowanie |
| Podanie: | platforma, most |
Kraty stalowe spawane ocynkowane ogniowo do wielu zastosowań
| Kolor:: | Srebro |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Produkcja: | spawać maszynowo |
19w4 Antypoślizgowy chodnik Ząbkowana stalowa płyta kratowa Metalowe materiały budowlane
| Gwarancja: | Ponad 5 lat |
|---|---|
| Stop czy nie: | Non-Alloy |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online, instalacja na miejscu, inspekcja na miejscu |
Niestandardowa wielkość pręta łącznika antypoślizgowego do zastosowań ciężkich
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Weight: | 5-10kg |
| Thickness: | 2mm-5mm,5mm |
Estetyczne stalowe kratki, zwiększające wizerunek strony
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
Estetyczne stalowe kratki, zwiększające wizerunek strony
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
ANSI / NAAMM MBG531-88 Standardowa wydajność typu płaskiej lub żółtej stalowej kratki w rowie
| Technika: | Spawana siatka |
|---|---|
| Rozmiar poprzeczki: | 6 mm |
| Pakiet transportowy: | Pas stalowy z paletą |
Przemysłowa krata stalowa ocynkowana Kratka odpływowa / stalowa kratka schodowa
| Nazwa produktu: | Kraty ze stali przemysłowej |
|---|---|
| Wpisz Bar: | płaskownik / ząbkowany pasek |
| Standard kraty: | YB/T 4001.1-2007 |
Płytka stalowa sieci wentylowanej i rozpuszczalnej ciepła dla optymalnej wydajności i wydajności
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Budowanie ząbkowanej kraty ze stali węglowej na chodnik
| Cross Bar Pitch: | Jako wymaganie klientów |
|---|---|
| rozmiar: | Dostosowane |
| kolor: | Srebro lub jako wymóg |

