Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Ocynkowana stalowa krata spawana / kratka nierdzewna
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | krata zwykła prętowa, ząbkowana, płaska, |
Wybieg 3/16 X 2 19w4 Gładka stalowa krata o dużej wytrzymałości 3 stopy
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |
Kraty ze stali ocynkowanej ogniowo o dużej wytrzymałości, różne panele kratowe do krat przemysłowych
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa |
Stalowa krata przemysłowa ocynkowana drogowo Niestandardowa stalowa krata siatkowa
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| boisko poprzeczne: | 24-200mm |
| Szerokość i długość: | Zgodnie z wymaganiami klienta |
Spawana krata stalowa o dużej wytrzymałości GW-100 19-W-4 ocynkowana
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |
Metalowe materiały budowlane Ocynkowane ogniowo antykorozyjne Pomost podłogowy zwykły Krata stalowa
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Stosowanie: | Obszar odpływu publicznego, łazienka, garaż, wsparcie konstrukcji betonowej, balkon itp. |
Metalowe materiały budowlane Ocynkowany drenaż parkingu drenażowego Stalowa krata do budowy
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Stosowanie: | Obszar odpływu publicznego, łazienka, garaż, wsparcie konstrukcji betonowej, balkon itp. |
Półwkładka spawana ocynkowana ogniowo platforma stalowa krata gładka powierzchnia
| Rozmiar kraty: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm i wszystkie, ect |
|---|---|
| Technika: | Spawana siatka |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, nieobrobiona, malowana, malowana, ocynkowana |
Materiał konstrukcyjny ocynkowana stalowa krata o dużej wytrzymałości na chodnik
| Rodzaj: | Równina |
|---|---|
| Kształt: | jako wymagane |
| MATERIAŁ: | Stal, Q235, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
Regały paletowe / regały ekspozycyjne ze stali ocynkowanej ogniowo, ząbkowanej
| Materiały: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| powierzchnia: | Krata ocynkowana |
| Szerokość: | 900mm |

