Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Elastyczne i trwałe siatki stalowe przemysłowe do różnych specjalnych potrzeb
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Automatyczne urządzenia przemysłowe sieci stalowe do produkcji precyzyjnej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Przemysłowa krata stalowa ze stali miękkiej 5800 mm x 1000 mm
| Nazwa produktu: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Wpisz pasek: | ząbkowany pasek |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Stalowe kratki przemysłowe Trwała i wszechstronna konstrukcja stalowa
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Automatyczne urządzenia przemysłowe żurawie stalowe do otwartego koła stalowego
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Dostosowywalna siatka stalowa przemysłowa do różnych wymagań klientów
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Szczeliny stalowe przemysłowe wytwarzane zgodnie z normą YB/T4001-2007
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
50 mm łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik
| OEM: | Dostępne |
|---|---|
| Nazwa produktu: | metalowa krata |
| Cechy: | Antypoślizgowe, drenażowe, wentylacyjne |
Ocynkowana ząbkowana stalowa siatka bezpieczeństwa o grubości 5 mm
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane |
|---|---|
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
| Kolor: | Dowolny kolor |
30 x 3 mm stalowa krata przemysłowa ocynkowana ogniowo platforma offshore
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Stosowanie: | Obszar odpływu publicznego, łazienka, garaż, wsparcie konstrukcji betonowej, balkon itp. |

