Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Krata ząbkowana o grubości 5 mm Krata ze stali nierdzewnej 304
| Kolor: | Sliver, niestandardowy kolor |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Kratownica stalowa o dużej wytrzymałości Q355 Spawanie ogniowe ocynkowane ogniowo Grubość płaskownika o grubości 5 mm
| Podziałka poprzeczna: | Jako wymagania klientów |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Kolor: | Srebro lub jako twoje wymaganie |
Wykonuję kraty przemysłowe typu Bar ze stali nierdzewnej do ocynkowanych paneli chodnikowych
| Nazwa produktu: | I wpisz Bar Steel Grating |
|---|---|
| Długość: | 6000 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
Stal cynkowana ogniowo Stal kratowana dla pokrycia darni OEM ODM Service
| materiał: | Stal lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość: | Mniej niż lub równe 6m |
| Szerokość: | wykonane na zamówienie |
Niestandardowe stalowe klipsy kratowe / ocynkowane kratowe klipsy Srebrny wygląd
| Nazwa produktu: | Stalowe klipsy kratowe ocynkowane |
|---|---|
| materiał: | Stal miękka, stal nierdzewna |
| Specyfikacja: | 40 mm / 30 mm / 38 mm |
Ocynkowane kraty stalowe Zaciski mocujące Materiał ze stali miękkiej Długi okres użytkowania
| Nazwa produktu: | Stalowe klipsy kratowe ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| materiał: | Stal miękka, stal nierdzewna |
| Specyfikacja: | 20 mm / 30 mm / 35 mm / 38 mm / 40 mm |
Stalowe klipsy kratowe / Metalowe klipsy kratowe Polskie wykończenie powierzchni
| Nazwa produktu: | Metalowe klipsy kratowe |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna / stal miękka |
| Magazynie: | Wspólna specyfikacja |
Wytrzymała, konfigurowalna stalowa krata ząbkowana do budownictwa lub obszaru przemysłowego
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Spawana platforma stalowa 19w4 5 mm ocynkowana ogniowo krata
| Rodzaj: | Równina |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235, stal ocynkowana |
| Grubość: | 2 mm-5 mm, 5 mm, 6 mm, 2,0 mm-5,0 mm, 1,5 mm ~ 6 mm |
30 * 3mm kratka do rowu ząbkowana stalowa belka z ramą kątową
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, malowanie proszkowe, malowanie |
|---|---|
| Materiał: | Stal, włókno szklane, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |

