Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Gorąco ocynkowane gładkie srebrne kratki z 30 mm płaskimi łożyskami
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
|---|---|
| wpisz pasek: | płaski bar |
| Proces produktu: | Spawalniczy |
Ciśnienie maszynowe spawane 3 mm poprzeczne pręty stalowe przemysłowe
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
|---|---|
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
Kraty ze stali ocynkowanej / Profesjonalny producent krat
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Dostawa fabrycznie Stalowa kratka drenażowa Pokrywa kanału Aluminiowa krata
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
A325 Standardowy panel Kratka aluminiowa 32 mm x 5 mm / 30/100 ząbkowana powierzchnia
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Prowadnica kraty metalowej: krata prętowa i krata zabezpieczająca Prowadnica kraty metalowej: krata prętowa i krata zabezpieczająca
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
30 mm Gorąco zanurzone galwanizowane żelazne kratki do podłogi przemysłowej
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
|---|---|
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
Stalowe kratki podłogowe ze spawaniem pod ciśnieniem maszynowym 30 mm
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
|---|---|
| Proces produktu: | Spawalniczy |
| fabryka: | tak, od 1990 r |
30mm Ciężkie urządzenia antypoślizgowe Galwanizowane T Bar
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
30 mm niepoślizgowa sznurowa kratka ze stali antyrostycznej do podłóg przemysłowych
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
|---|---|
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |

