Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Rozszerzone stalowe klipsy kratowe, klipsy kratownicy podłogowej Odporność na ślizganie
| Nazwa produktu: | Zaciski kratowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Data produktu: | W zależności od ilości |
| materiał: | SS316 / SS304 / SS316L |
Blokada ciśnieniowa Ocynkowana stalowa krata przemysłowa do pomostów / pomostów
| Nazwa produktu: | Ocynkowane kraty ciśnieniowe |
|---|---|
| materiał: | Stal, Q235, Q235 Stal węglowa, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
| Obróbka powierzchni: | Hot Dipped Glavanized, Painted, Glavania |
Maszynowo-ciśnieniowe spawane stalowe kraty podłogowe o gładkiej, jasnej powierzchni
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
|---|---|
| fabryka: | tak, od 1990 r |
| Port: | tianjin |
Maszynowo-ciśnieniowe spawane stalowe kraty podłogowe o gładkiej, jasnej powierzchni
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
|---|---|
| fabryka: | tak, od 1990 r |
| Port: | tianjin |
Płytka stalowa sieci wentylowanej i rozpuszczalnej ciepła dla optymalnej wydajności i wydajności
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Dzięki właściwościom wiatrowym i antypoślizgowym, konstrukcja jest stabilna i może być dostosowana do rozmiarów srebrnej stalowej siatki
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Włókna stalowe galwanizowane na gorąco z spawaniem pod ciśnieniem maszynowym
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
|---|---|
| wpisz pasek: | płaski bar |
| fabryka: | tak, od 1990 r |
YB/T4001.1-2007 Zgodne ze standardem nierdzewne płaskie kratki do kanalizacji
| Fabryka: | tak, od 1990 r |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
Ciężkie galwanizowane kratki stalowe do szlaków przemysłowych
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
Ścieżka z aluminiowymi kratkami odpornymi na korozję
| Materiał: | Stal, aluminium, stal nierdzewna |
|---|---|
| Odporność na korozję: | Świetnie. |
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |

