Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Zębiste stalowe kratki, wzmocniony efekt antypoślizgowy
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
Szczeliny stalowe odporne na wybuch, nadające się do specjalnych okazji
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
Izolacja dźwiękowa ze stali, zmniejszenie zakłóceń hałasu
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
Perforowane kratki ze stali: lepsza wentylacja i przepuszczalność światła
| Materiał pręta poprzecznego: | Skręcona stal kwadratowa, okrągła stal lub płaska stal |
|---|---|
| Rozstaw prętów: | 50mm, 100mm |
| Zastosowanie: | Nadaje się do trudnych warunków |
Pustkowane kratki ze stali: gładkie, atrakcyjne i trwałe
| Właściwości stopu aluminium: | Lekka, o dużej wytrzymałości i dobrej odporności na korozję, szeroko stosowana w przemyśle lotniczym |
|---|---|
| Opis produktu: | Siatka stalowa ma wiele doskonałych właściwości, w tym dużą nośność, dobrą antypoślizgowość, wentyla |
| Surowy materiał: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
Szynki stalowe z ramki aluminiowej: lekkie, odporne na korozję
| Właściwości stopu aluminium: | Lekka, o dużej wytrzymałości i dobrej odporności na korozję, szeroko stosowana w przemyśle lotniczym |
|---|---|
| Opis produktu: | Siatka stalowa ma wiele doskonałych właściwości, w tym dużą nośność, dobrą antypoślizgowość, wentyla |
| Surowy materiał: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
Wysokiej widoczności powłoki stalowe: zwiększenie bezpieczeństwa w warunkach słabego oświetlenia
| Właściwości stopu aluminium: | Lekka, o dużej wytrzymałości i dobrej odporności na korozję, szeroko stosowana w przemyśle lotniczym |
|---|---|
| Opis produktu: | Siatka stalowa ma wiele doskonałych właściwości, w tym dużą nośność, dobrą antypoślizgowość, wentyla |
| Surowy materiał: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
Wzajemne zablokowanie stalowych krat, elastyczne i wygodne połączenie
| Różnorodność materiałów produktu: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
| Typ pręta nośnego: | Ząbkowany |
Platforma chemiczna Przemysłowy ruszt stalowy / ocynkowany ogniowo
| Surowiec: | Q235 |
|---|---|
| Rozmiar paska łożyska: | 32 mm * 5 mm |
| Przestrzeń łożyska: | 30mm |
Galwanizowane, przeciwpoślizgowe, kwadratowe kształty, pojemność ładunkowa, kręgiel z stali nierdzewnej
| Konserwacja: | Niskie |
|---|---|
| Wydajność antypoślizgowa: | Świetnie. |
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |

