Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ galvanized serrated grating ] mecz 1075 produkty.
Spawanie gorących krat ocynkowanych stali kratowych do malowania podłóg i wykopów
| Nazwa produktu: | Krata stalowa o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ Bar: | Stal zwykła lub ząbkowana |
| Standardowy ruszt: | YB / T4001-2007 |
60mm zwykła elektryczna ocynkowana stalowa krata przemysłowa
| Nazwa produktu: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Wpisz pasek: | Płaski pręt / pręt ząbkowany |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Kratka pomostowa o gładkiej powierzchni Krata pomostowa ze stali o dużej wytrzymałości Rozstaw 19-w-4
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |
Gi Steel Catwalk 5,8 mx 1 m Ząbkowany ruszt prętowy w chodniku przemysłowym
| Materiał: | stal miękka |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Krata ząbkowana |
| Wpisz Bar: | Ząbkowany Bar |
Odwodnienie poziome Kraty ze stali nierdzewnej 316 Spawanie strukturalne
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | podłoga przemysłowa krata stalowa z długim czasem |
rozmiar kraty stalowej siatka podłogowa 30x3mm konstrukcja kraty stalowej YB / T4001.1-2007 standard
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, malowanie |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, konstrukcja stalowa, most |
19 w 4 Rękowanie stalowe o wysokiej trwałości, wspierające długotrwałe stosowanie
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysokiej wydajności układ modułowy Sznurowanie stalowe przemysłowe z konstrukcją wzajemną
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Gorąco podgrzewane galwanizowane kratki ze stali nierdzewnej odporne na korozję wentylacja ochronna
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
58 * 5 Stalowa krata do dużych obciążeń / Stalowa kratka chodnikowa do zwykłego baru pokładowego
| Nazwa produktu: | Krata stalowa o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Stal zwykła lub ząbkowana |
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |

