Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Ceny fabryczne Materiał budowlany Giełda stalowa galwanizowana
| Kolor: | Srebrny, kolor niestandardowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ |
| podziałka pręta nośnego: | 30mm,40mm,50mm |
Ruszt ze stali ocynkowanej ogniowo dla elektrowni z okrągłym prętem stalowym
| Ruszt Standard: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| pakowania: | Paleta drewniana lub stalowa |
| Surowy materiał: | Q235 / S235jr |
Stalowa kratka odpływowa ze stali nierdzewnej Kratka odpływowa Kratka odpływowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Krata ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, malowana, nieobrobiona, malowana, ocynkowana |
Stal przerabiona na trwałe, wysokotemperaturowe srebrne stalowe kratki
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kraty stalowe spawane do wielu zastosowań (G353 / 30/100)
| Nazwa handlowa:: | TT |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | stalowe kraty |
| Rodzaj:: | Kraty zwykłe |
Stalowa krata ocynkowana ogniowo o wysokości 10 mm, z blokadą stalową o dużej wytrzymałości
| Kolor: | Sliver, niestandardowy kolor |
|---|---|
| Aplikacja: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Materiały budowlane Bar Floor Heavy Duty Steel Krata Ss316l
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do osłony studni, |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Nowy proces spawania może być wykorzystany jako stalowa sieć do inżynierii tuneli kopalnianych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Ocynkowana blokada prasy Stalowa krata do ładowania ogrodzeń chodnikowych
| Nazwa produktu: | Naciśnij Lock Steel Grating |
|---|---|
| Kratka standardowa: | Q235 / S235jr |
| Obróbka powierzchni: | HDG / Malowanie / bez leczenia |
Spawanie konstrukcji uszczelniającej krawędzie, skuteczny przepływ stalowej płyty siatkowej
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

