Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Płytka stalowa z mocą obciążenia i odpornością na gięcie, aby skutecznie zapobiec deformacji
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wysoka precyzja i kontrola wielkości w celu skutecznego spełnienia wymogów klienta w zakresie stalowej sieci
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Spawanie Przemysłowa stalowa krata SS304 Surowiec Odporność na korozję
| Nazwa produktu: | Ruszt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Surowiec: | SS304 |
| Rozmiar paska łożyska: | 30 mm * 3 mm |
Stalowa siatka, która pełni rolę podłogi w budynku i zdobi otoczenie
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kratownica ze stali ocynkowanej ogniowo / łożysko z metalowej siatki o dużej wytrzymałości Znaczące
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne |
|---|---|
| Kolor: | srebro, |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, blacha stalowa, 19-w-4, typ I lub ząbkowana, |
Custom Press Lock Stalowa krata zwykła ocynkowana ogniowo obróbka powierzchni
| Nazwa produktu: | Naciśnij Lock Steel Grating |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Zasady płatności: | L / CT / T |
Stalowa krata pomostowa ze stali ocynkowanej ogniowo
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Stalowa krata pomostowa ze stali ocynkowanej ogniowo |
Stalowa krata pomostowa ocynkowana ogniowo na wymiar
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Stalowa krata pomostowa ocynkowana ogniowo na wymiar |
Dobra cena ocynkowana przemysłowa krata stalowa do platformy bezpieczeństwa
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Dobra cena ocynkowana przemysłowa krata stalowa do platformy bezpieczeństwa |
Dobra fabrycznie ocynkowana spawana miękka przemysłowa krata stalowa
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Dobra fabrycznie ocynkowana spawana miękka przemysłowa krata stalowa |

