Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Metalowe materiały budowlane ocynkowane ogniowo Standardowa zwykła krata stalowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
Magazynowa stalowa krata podłogowa z ocynkowanej ogniowo kratki podłogowej
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana, ocynkowana ogniowo antypoślizgowa waga kraty stalowej, sprzedaż na gorąco |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
| Standard: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Najwyższej klasy żeberkowe stalowe kratki dla bezpiecznych i bezpiecznych powierzchni spacerowych w każdym otoczeniu
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Szynki z żółtych stali do pierścieni kolektorów samolotów, zbiorników wydechowych i gaźników
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Przemysłowe regały półkowe 300 mm wytrzymała stalowa krata
| Nazwa produktu: | Krata stalowa o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Cercifikacja: | ISO 9001-2015 |
| Materiał: | Stal miękka, stal niskowęglowa |
I Bar 25x5x3 30x5x3 32x5x3 40x5x3 Stalowa krata pomostowa Stalowa krata przemysłowa
| Twisted Cross Bar Pitch: | 38,1, 50, 60, 76, 80, 100, 101,6, 120 mm, 2" i 4" |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | nieobrobiony (czarny), ocynkowany ogniowo, malowany proszkowo, galwanicznie, malowanie |
| Norma materiałowa: | Stal nierdzewna 304, stal miękka i stal niskowęglowa itp |
Platforma przemysłowa Pomost o grubości 3,0 mm Krata ze stali nierdzewnej
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235,304 Stal nierdzewna 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, ocynkowanie |
Kwadratowy trwały budynek biurowy 5 mm 316 Krata ze stali nierdzewnej
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, stal nierdzewna Q235,304 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowana ogniowo, malowana, ocynkowana |
505 325 11w4 Spawana stalowa krata prętowa Materiał budowlany do pokrywy wykopu
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |
Stalowa prasa kratowa ocynkowana ogniowo, spawana
| Materiał: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Skończyć: | Ocynkowany |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata obciążnikowa, stalowa |

