Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
323/50/100 ocynkowana podłoga ząbkowana stalowa krata o dużej wytrzymałości metalowa belka nośna
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, ocynkowane eleotro, ocynkowane ogniowo GI, malowane, niepoddane obróbce |
| Nazwa produktu: | Stalowa krata, stalowa waga bieżnika schodowego, Elektryczna krata schodowa ze stali ocynkowanej, tr |
Stal ocynkowana ogniowo Ss316 Ząbkowana stalowa krata konstrukcyjna Pedał nożny
| Materiał: | Stal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
Platforma przemysłowa Ząbkowana krata prętowa o grubości 2,0 mm
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |
1100 * 6000mm Ząbkowana stalowa krata, kratka podłogowa Forward Walkway Stalowa krata
| Nazwa produktu: | Ząbkowana krata stalowa |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Ząbkowany Bar |
| Standard kraty: | YB/T4001-2007 |
Ząbkowana stalowa ocynkowana krata 1000 * 6000mm Malowana powierzchnia
| Kratka standardowa: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| pakowania: | Paleta drewniana lub stalowa |
| Raw Matreial: | Q235 / S235jr |
Antypoślizgowa ząbkowana stalowa krata ocynkowana ogniowo
| Cross Bar Pitch: | Jako wymaganie klientów |
|---|---|
| Grubość: | 6 mm, 3 mm, 3,5,4 |
| Długość: | Żądanie klienta |
Inżynieria przemysłowa Ząbkowana stalowa krata Bezpieczeństwo materiałów budowlanych
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane |
|---|---|
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
| Kolor: | Dowolny kolor |
Podjazd morski metalowe kratki odpływowe metalowe kratki do próbek ząbkowana stalowa krata bezpieczna
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa, żelazo |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Aplikacja: | Podłoga, platforma, stopnie schodów, konstrukcja stalowa, most |
Krata stalowa ocynkowana ogniowo krata pomostu ze stali nierdzewnej,
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 995mm, 1,5m, 600-1250mm, 0,3m, do 824mm |
| Długość: | max 6000mm, 0,8m, na żądanie klienta, 2m |
Q235 Ząbkowana rynna ząbkowana Stalowa kratownica Materiały budowlane
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |

