Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Ząbkowana stalowa krata o grubości 1,5 mm 303/40/100 Antykorozyjna
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Kolor: | Srebrny, czarny, srebrny lub jako twoje wymaganie, żółty, ect lub niestandardowy |
Platforma sprzętu olejowego Ząbkowana krata ze stali ocynkowanej 304/30/100
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
| Kolor: | srebro |
Lekkie materiały budowlane Platformy przemysłowe Kraty ze stali ocynkowanej Podniesiona podłoga
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieobrobione |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa krata, stalowa krata przemy |
Ząbkowane pręty ocynkowane ogniowo Q235B Kraty schodowe
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Specjalny kształt Nieregularna stalowa krata ząbkowana do zastosowań przemysłowych
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, ocynkowana, malowana, ocynkowana ogniowo, malowana |
| Podanie: | platforma, konstrukcja stalowa, most |
Ząbkowana ocynkowana platforma prętowa Heavy Duty Spawana stalowa krata do warsztatów i magazynów
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Łożysko Bar: | 30, 40, 50 |
| Skręcony pasek: | 6mm |
SS 304 Stalowa krata kratowa Drenaż zewnętrzny Kratka ze stali nierdzewnej Ząbkowana krata antypoślizgowa
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235,304 Stal nierdzewna 316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Cynkowanie ogniowe, malowanie, ocynkowanie |
Stalowa płyta schodowa pomostu ze stali ocynkowanej ogniowo
| Materiał: | Stal, Q235, SS316, siatka aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 995mm, 1,5m, 600-1250mm, 0,3m, do 824mm |
| Długość: | max 6000mm, 0,8m, na żądanie klienta, 2m |
Zainstalowany kanał dla pieszych 657/30/100 o dużej wytrzymałości ze stali ocynkowanej ogniowo
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, nieobrobione, ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
Łożysko ciężkiej, wykończonej, ząbkowanej stalowej pokrywy kraty przemysłowej
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Grubość: | 2mm-6mm |

