Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Ostrzeżone od korozji stalowe kratki dla środowisk zewnętrznych
| Trwałość: | Wysoki |
|---|---|
| Kształt: | Prostokąt, Kwadrat, Okrągły |
| Odporność na korozję: | Świetnie. |
Q235 Zwykły magazyn kraty ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Q235, ASTM A 36 |
|---|---|
| Rodzaj:: | Krata zwykła, krata ząbkowana, typ pręta I. |
| Obróbka powierzchniowa: | ocynkowane ogniowo |
Kraty stalowe Hot-DIP mają obróbkę wielu powierzchni (ocynkowane, nieobrobione, malowane)
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | krata zwykła prętowa, ząbkowana, płaska, |
Q235 Carbon 30x5 Industrial Steel Krata Heavy Duty Floor
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Metalowa czerwona farba w sprayu Przemysłowa stalowa krata Antypoślizgowy ząbkowany chodnik bezpieczeństwa
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Stosowanie: | Obszar odpływu publicznego, łazienka, garaż, wsparcie konstrukcji betonowej, balkon itp. |
Ruszt ze stali ocynkowanej ogniowo dla elektrowni z okrągłym prętem stalowym
| Ruszt Standard: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| pakowania: | Paleta drewniana lub stalowa |
| Surowy materiał: | Q235 / S235jr |
Szczeliny stalowe przemysłowe dostosowywalne i wszechstronne do różnych zastosowań
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowe kraty przemysłowe, silne i bezpieczne podłogi dla środowisk przemysłowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Szczeliny stalowe przemysłowe dostosowywalne i wszechstronne do różnych zastosowań
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Dostosowywalna siatka stalowa przemysłowa do różnych wymagań klientów
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

