Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Ocynkowana ogniowo stalowa krata przemysłowa z płytą kontrolną 2 mm
| MATERIAŁ: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa |
G505/50/50 Prasa Zablokowana i spawana stalowa krata Wytrzymała stalowa krata kątowa
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieobrobione |
|---|---|
| Kolor: | Srebro, próbki klientów, kolor, matowy biały. srebrzysty, czarny, biały |
| Wysokość: | 25 ~ 40 mm, 12,5 cm, 2,5 mm |
Wewnętrzna stal nierdzewna Typ prasy podłogowej Ochrona środowiska
| Nazwa produktu: | Galwanizowana kratka zatykająca |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Obróbka powierzchniowa: | ocynkowane ogniowo |
Trwała nieobrobiona ząbkowana stalowa kratka Płyta 6m do pokryw włazów
| Nazwa produktu: | Kratowa osłona bieżnika |
|---|---|
| Wpisz Bar: | płaskownik / ząbkowany pasek |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowa krata pomostowa ocynkowana / malowana na gorąco
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | krata zwykła prętowa, ząbkowana, płaska, |
Antypoślizgowa ząbkowana stalowa krata ocynkowana ogniowo
| Cross Bar Pitch: | Jako wymaganie klientów |
|---|---|
| Grubość: | 6 mm, 3 mm, 3,5,4 |
| Długość: | Żądanie klienta |
Wykończenia antypoślizgowe Wzór 2 mm Złożona stalowa krata dla zakładów przemysłowych
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Grubość: | 5 mm, 3 mm, 6 mm, 2 mm-5 mm |
Metalowe materiały budowlane ocynkowane ogniowo Standardowa zwykła krata stalowa
| Materiał: | stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
Inżynieria przemysłowa Ząbkowana stalowa krata Bezpieczeństwo materiałów budowlanych
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane |
|---|---|
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
| Kolor: | Dowolny kolor |
Grubość 2,5 mm Stalowa krata przemysłowa Długość 5800 mm
| Tekstura: | Aluminium |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | rozpórka diamentowa/O-grip |
| Łożysko: | Atrybut produktu |

