Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
253/30/100 Kratka ze stali węglowej Hdg Odprowadzanie wody deszczowej
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
50 mm łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik
| OEM: | Dostępne |
|---|---|
| Nazwa produktu: | metalowa krata |
| Cechy: | Antypoślizgowe, drenażowe, wentylacyjne |
Materiał twist stalowy Galwanizowane siatki stalowe z różnorodnością materiałów produktu
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
Standardowa, spawana, ząbkowana krata ze stali ocynkowanej używana platforma przemysłowa
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Grubość: | 2/3/5mm |
| Podziałka poprzeczna: | 50/100mm |
Ocynkowana ogniowo stalowa pokrywa wykopu z kraty pomostowej
| rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Skok pręta nośnego: | na prośbę. |
| Cross Bar Pitch: | Jako wymóg klientów lub 40 |
Materiał metalowy spawany w pełni włożony Q235 Press Lock Stalowa krata
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, nieobrobione, ocynkowane |
| Rodzaj: | Naciśnij kratę zgrzewaną |
Półwkładka spawana ocynkowana ogniowo platforma stalowa krata gładka powierzchnia
| Rozmiar kraty: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm i wszystkie, ect |
|---|---|
| Technika: | Spawana siatka |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, nieobrobiona, malowana, malowana, ocynkowana |
Standardowa kratka stalowa przemysłowa / krata ze stali nierdzewnej
| Ruszt Standard: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | HDG / Malowanie / brak leczenia |
| pakowania: | Paleta drewniana lub stalowa |
Ocynkowana, tłoczona, zamknięta stalowa pokrywa wykopu / pokrywa spustowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kratowa osłona bieżnika |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
| Surowiec: | Q235/S235jr |
Konstrukcje Liniowe 50x100 Metalowe Stalowe Kraty Kratowe Pokrywa odpływu Pokrywa rowu
| Linia produkcyjna: | krata prętowa |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane w standardowym obciążeniu |
| Kształt pręta nośnego: | Prostokątny pasek |

