Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Q325 Stalowa kratka pomostowa Ocynkowana drenażowa żelazna pokrywa Odwadniająca podłoga rowu
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Grubość: | 2mm-5mm, 5mm, 6mm, 2,0mm-5,0mm, 1,5mm~6mm |
Kanał drenażowy ze stali nierdzewnej ząbkowanej ocynkowanej kraty
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
Ściganie z podwyższoną odpornością
| Odporność na korozję: | Świetnie. |
|---|---|
| Wydajność antypoślizgowa: | Świetnie. |
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
Galwanizowane kratki podłogowe przeciwpoślizgowe o dużej zdolności obciążeniowej
| Konserwacja: | Niskie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane, malowane, anodowane |
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
Niestandardowe kratki niepoślizgowe do zastosowań kwadratowych
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
|---|---|
| Gęstość: | Zindywidualizowane |
| Trwałość: | Wysoki |
Q235 Antypoślizgowa ząbkowana krata z blokadą z metalowego materiału budowlanego
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Naciśnij kratę zgrzewaną |
| Rozmiar kraty: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm i wszystkie, ect |
Ciężka waga na metr kwadratowy Q235 Metalowa krata bezpieczeństwa
| Tekstura: | Ciężar kraty ze stali ocynkowanej ogniowo o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Q235 Pokrycie wykopu drogowego Ząbkowane metalowe kraty kratowe Siatki podłogowe
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykła, ząbkowana |
| Grubość: | 2mm-6mm |
Platforma kratowa z łagodnym węglem ząbkowanym z blokadą prasy
| Tekstura: | naciśnij zamek stalowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Kwadratowa krata antypoślizgowa o wysokiej wytrzymałości do chodników
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
|---|---|
| Konserwacja: | niski |
| Instalacja: | Łatwy |

