Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "industries stainless steel grating" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Wytrzymałe, antypoślizgowe, niskowęglowe stalowe kratki odpływowe 20x3 Materiały budowlane Q235
| Podanie | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |
|---|---|
| Materiał | Stal, Q235 |
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowana ogniowo, malowana, malowana proszkowo |
| Podziałka poprzeczna | Jako wymaganie klientów lub 40 |
Cena fabryczna 19 / W / 4 Kraty stalowe Dane techniczne Krata bezpieczeństwa bieżnika trakcyjnego
| Materiał | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj | Krata zwykła, krata ząbkowana |
| Podanie | Podłoga, chodnik |
Wytrzymałe kraty odpływowe do wykopów Kraty do rowów Kraty stalowe do drenażu Metalowe materiały budowlane Ocynkowane
| Materiał | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj | Krata zwykła, krata ząbkowana |
| Podanie | Podłoga, chodnik |
Materiał konstrukcyjny Zwykły stalowy ruszt ocynkowany ogniowo na chodnik
| Wniosek | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
|---|---|
| Szerokość | zgodnie z twoim rozmiarem |
| Stosowanie | Obszar odpływu publicznego, łazienka, garaż, wsparcie konstrukcji betonowej, balkon itp. |
| Długość | zgodnie z twoim rozmiarem |
Zabezpieczenie do dużych obciążeń Krata stalowa 1x6 M 30x3 mm Caillebotis en acier stopnie / krata z prętów stalowych
| kolor | drzazga |
|---|---|
| Podanie | Schodek |
| Skok pręta nośnego | 30mm |
| Materiał | Q235, stal nierdzewna ocynkowana |
A36 Ocynkowane kraty schodowe Webforge Step Foot Stalowe kraty I32x5mm Z ramą
| kolor | drzazga |
|---|---|
| Podanie | Schodek |
| Skok pręta nośnego | 30mm |
| Materiał | Q235, stal nierdzewna ocynkowana |
Ocynkowane stopnie schodowe Stopnie podłogowe Fabryka krat stalowych płaskich
| kolor | drzazga |
|---|---|
| Podanie | Schodek |
| Skok pręta nośnego | 30mm |
| Materiał | Q235, stal nierdzewna ocynkowana |
Hot-Sell Antypoślizgowa krata odpływowa z kratownicą przeciw kradzieży z ramą
| kolor | drzazga |
|---|---|
| Podanie | Schodek |
| Skok pręta nośnego | 30mm |
| Materiał | Q235, stal nierdzewna ocynkowana |

