Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ industries stainless steel grating ] mecz 1237 produkty.
Perforowana metalowa krata zabezpieczająca z uchwytem Antypoślizgowa perforowana metalowa krata
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Gorąco / Zimno - DIP / NO |
| Łożysko: | Atrybut produktu |
Aluminiowa perforowana krata antypoślizgowa Perf O Grip
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Grubość: | 2,0 mm-5,0 mm |
Ruszt aluminiowy o grubości 2 mm do platformy chodnikowej
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Skok pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Ruszt metalowy ocynkowany ogniowo o dużej wytrzymałości do elektrowni
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do osłony studni, |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |
Q195 Stopnie schodowe ze stali ocynkowanej ogniowo Kraty Materiały budowlane Metal
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, ocynkowane eleotro, ocynkowane ogniowo GI, malowane, niepoddane obróbce |
| Nazwa produktu: | Stalowa krata, stalowa waga bieżnika schodowego, Elektryczna krata schodowa ze stali ocynkowanej, tr |
Dziurkowany aluminiowy antypoślizgowy ząbkowany wspornik chodnika
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Gorąco / Zimno - DIP / NO |
| Łożysko: | Atrybut produktu |
25x3 ocynkowana ogniowo krata pomostowa ząbkowana
| Długość: | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| kolor: | Srebro |
Przemysłowa platforma robocza Pomost Perf O Grip Krata
| kolor: | Srebrny, niestandardowy kolor; |
|---|---|
| Podanie: | schody, platforma chodnikowa, odpływ; |
| Grubość: | 2,0 mm-5,0 mm |
Antypoślizgowa ocynkowana stalowa krata schodowa o szerokości 215 mm na platformę przemysłową lub konstrukcję
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, ząbkowana |
Metalowa belka nośna Heavy Duty Grid Grid Ząbkowana siatka
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do osłony studni, |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, most, platforma, konstrukcja stalowa |

