Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Wewnętrzna stal nierdzewna Typ prasy podłogowej Ochrona środowiska
| Nazwa produktu: | Galwanizowana kratka zatykająca |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Obróbka powierzchniowa: | ocynkowane ogniowo |
Kraty ze stali niskowęglowej Kraty schodowe Powierzchnia antypoślizgowa dla platformy chodnika przemysłowego
| Materiał: | Stal niskowęglowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Elektryczna krata schodowa ze stali ocynkowanej |
Pokrycie drenażowe, odporne na olej
| Nazwa produktu: | Krata stalowa o dużej wytrzymałości, grubość 3 mm, antypoślizgowa, antypoślizgowa, ognioodporna |
|---|---|
| Metoda produkcji: | Spawana ciśnieniowo stalowa płyta kratowa wykonana jest z płaskiej stali obciążeniowej i poprzeczki |
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
1.5mm-6mm grubość stalowe schody szczeble 25mm łożyska stalowe wysokość 25 * 5mm łożyska
| Kolor: | srebra |
|---|---|
| Nośność: | Alvöru |
| Kształt: | Włókna |
Wytrzymałe, antypoślizgowe, niskowęglowe stalowe kratki odpływowe 20x3 Materiały budowlane Q235
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, most, odpływy do rowów |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana ogniowo, malowana, malowana proszkowo |
Przemysłowa ocynkowana kratka podłogowa na gorąco do platformy instalacyjnej
| Nazwa produktu: | Galwanizowana stalowa krata przemysłowa |
|---|---|
| Surowiec: | Q235B / Q235A / Q275 / Q345 |
| Specyfikacja: | G325 / 30/50 |
Proces spawania Bar Grating Mesh Długotrwała wydajność
| Proces produktu: | spawanie |
|---|---|
| wpisz pasek: | Stal płaska lub ząbkowana |
| Rodzaj: | Spawane |
Maszynowe spawanie ciśnieniowe Bezpoślizgowe kratki w teksturze ze stali nierdzewnej dla podłóg odpornych na poślizg
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
| Proces produktu: | Spawalniczy |
Ocynkowana krata antypoślizgowa do wszechstronnych i ciężkich zastosowań w środowiskach przemysłowych
| Surfacetreatment: | Galvanized |
|---|---|
| Surface: | Hot Galvanized,smooth,silver |
| Material: | Steel |
Najwyższej jakości spawana, ocynkowana, żółta sznurka, trwała powierzchnia antypoślizgowa
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

