Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Kratka odpływowa ze stali nierdzewnej Kratki zewnętrzne i odpływy / Krata podjazdowa do piwnicy
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Wytrzymałe kraty odpływowe do wykopów Kraty do rowów Kraty stalowe do drenażu Metalowe materiały budowlane Ocynkowane
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Przemysłowy dostawca krat stalowych ocynkowanych węglowo o dużej wytrzymałości
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Chiny Dostawca pokrywa okopu / osłona rynny / osłona kratki spustowej ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Zewnętrzne stopnie schodowe ze stopu aluminium, stalowa perforowana krata antypoślizgowa
| Materiał: | Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana |
Kratki metalowe 30x5mm Ocynkowana zwykła stalowa kratka podłogowa do podłogi przyczepy
| Materiał: | Stal, Q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Rozmiar kraty: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm i wszystkie, ect |
Antypoślizgowe śruby mocujące ocynkowane metalowe stopnie schodowe ze stalowych stopni kratowych
| Nazwa produktu: | Stalowe kraty schodowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, ząbkowana krata prętowa, zwykły |
| Kolor: | Dowolny kolor |
Różne rozmiary materiałów mogą być dostosowane
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Płyty podłogowe przemysłowe do magazynów
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Floor Forge Walkway Stalowa krata Ząbkowany pasek łożyska Certyfikat ISO9001
| Nazwa produktu: | Ocynkowana krata ząbkowana |
|---|---|
| Surowiec: | Q235 |
| Orzecznictwo: | ISO9001:2015 |

