Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Modułowe, dostosowywalne, zębiste kratki ze stali węglowej, łatwa instalacja
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
15-W-4 Heavy Duty Trench Ruszt płaski Bar stal miękka lub ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Trwała stalowa krata |
|---|---|
| Wpisz Bar: | Bar płaski |
| Kratka standardowa: | YB / T4001-2007 |
Hot-Sell Antypoślizgowa krata odpływowa z kratownicą przeciw kradzieży z ramą
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
Metalowa płyta siatkowa Siatka ze stali nierdzewnej Siatka podłogowa Stalowa krata 6000x1000mm
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
|---|---|
| Funkcja: | Ciężki, jasny na powierzchni, nowoczesny, o wysokiej wytrzymałości, lekki |
| Szerokość: | 1000mm, w zależności od rozmiaru, 50-500MM, 600-1250mm |
Możemy rozłożyć stalową siatkę dla drogi w gospodarstwie antykorozyjne i anty-ekstruzyjne
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Q235 Stal ocynkowana kratka odpływowa OEM ze stali ocynkowanej
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Q235 |
| Rodzaj: | Krata zwykła, krata ząbkowana, ząbkowana |
Metalowa krata chodnikowa ze stali nierdzewnej Ss316 o grubości 10 mm
| Wniosek: | Podłoga, chodnik, platforma przemysłowa, konstrukcja stalowa, drenaż |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 316, SS316 |
| Obróbka powierzchniowa: | Nieleczona, Poish |
Storm Sump Stalowa kratka pomostowa Kratka drenażowa Chodnik drogowy Drenaż wykopu
| Materiał: | Stal, Q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane |
| Aplikacja: | Podłoga, chodnik, platforma, stopnie schodów, most |
Głównie w przypadku urządzeń o wysokiej wydajności.
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Mała skalę otworu precyzja długa żywotność srebrna stalowa płytka siatkowa
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

