Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Wysokiej wydajności układ modułowy Sznurowanie stalowe przemysłowe z konstrukcją wzajemną
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Gorąco ocynkowane siatki stalowe o wzmocnionych właściwościach antyrostycznych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Platforma wiertnicza Stalowa krata przemysłowa Odporność na poślizg Ocynkowane kraty podjazdowe
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Uszczelka: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Proces: | Pressure-locked, Welded, Swage Locked, Casting. Blokowane ciśnieniowo, spawane, blokowane |
Rzęsło stalowe przemysłowe doskonałe rozwiązanie dla trudnych i wymagających warunków
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Spawana podłoga przemysłowa 32x3 Stalowa krata na platformę
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopień schodów, most |
|---|---|
| Szerokość: | w zależności od rozmiaru |
| Rodzaj: | Równina |
G323 / 30/100 Stalowa krata przemysłowa do płyty kratowej platformy
| Materiał: | Q195 / Q235 |
|---|---|
| kolor: | Srebrnoszary |
| Specyfikacja: | G323 / 30/100 |
Stalowe kratki przemysłowe Najlepszy wybór dla Twoich wymagań przemysłowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wprowadzenie produktów z krat przemysłowych ze stali
| Nazwa produktów: | Kraty stalowe przemysłowe |
|---|---|
| Wpisz pasek: | Płaski pręt / pręt ząbkowany |
| Surowiec: | Q235 / S235jr |
Szczeliny stalowe przemysłowe o dużej zdolności obciążeniowej: wsparcie ciężkich maszyn
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Kratka stalowa przemysłowa o wymiarach 50,7 x 50,7 mm z czystej żywicy Frp
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | Stalowe kratki,stalowe podłogi przemysłowe kratki z długim trwaniem |

