Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 981 produkty.
Remontowa płyta osłonowa budynku Stalowa krata przemysłowa ocynkowana ogniowo 303/30/100
| Materiał: | Stal, blacha ocynkowana, aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | krata stalowa, ocynkowana ogniowo krata stalowa o dużej wytrzymałości do pokrywy studni, krata stalo |
| Rodzaj: | Zwykła krata prętowa, blacha stalowa, 19-w-4, typ I lub ząbkowany |
Antypoślizgowa platforma chodnikowa Przemysłowa stalowa krata Ząbkowany pręt o grubości 5 mm
| Podanie: | Ochrona siatki, filtrów, ekranu, dekoracji itp |
|---|---|
| Rodzaj: | Perforowana siatka, spawana siatka, rozszerzona siatka |
| Materiał: | Drut ze stali nierdzewnej, aluminium, drut ze stali ocynkowanej, nikiel itp |
Platforma naftowa Przemysłowy stalowy kanał kratowy ocynkowany
| Materiał: | Stal, Q235, stal węglowa q235 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo, malowane, ocynkowane, czarne, nieprzetworzone |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, platforma przemysłowa Metalowy materiał budowlany Stalowa waga kraty, stalowa podłoga |
19 w 4 Rękowanie stalowe o wysokiej trwałości, wspierające długotrwałe stosowanie
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wszechstronne, lekkie, przemysłowe, stalowe kratki, solidne wewnętrzne, zewnętrzne
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Zabezpieczenie prętów metalowych Stalowa krata przemysłowa 20 x 3 mm
| kolor: | drzazga |
|---|---|
| Podanie: | Schodek |
| Skok pręta nośnego: | 30mm |
76 Szczeliny stalowe przemysłowe o przekroju pręgu poprzecznego dla bezpiecznych podłóg
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application C: | Racks and shelving Fire escapes, light guards and loading ramps |
| Application H: | Architectural uses like building facades or partitions I. Security screens in residential and commercial buildings |
40 do 130 mm przekrojowe sztabki stopowe sznurowanie stalowe przemysłowe dla różnych wymagań
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Roztwory stalowe przemysłowe przeciw korozji dla środowisk korozyjnych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wyroby z żółtych, nierdzewnych, nierdzewnych, nierdzewnych, nierdzewnych, nierdzewnych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

