Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ serrated bar industrial steel grating ] mecz 990 produkty.
Szczeliny stalowe przemysłowe dostosowywalne i wszechstronne do różnych zastosowań
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Rzęsy stalowe przemysłowe wszechstronne i trwałe dla potrzeb biznesowych
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Szczeliny stalowe przemysłowe - ostateczne rozwiązanie podłogowe dla obszarów o dużym ruchu drogowym
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Wszechstronne siatki stalowe przemysłowe do silnych i stabilnych konstrukcji
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
OEM Dostępne stalowe kratki przemysłowe dla różnych wymagań klientów
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowa krata przemysłowa o niskiej zawartości węgla, złożona z płyty w kratkę
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Stop lub nie: | Niestopowe |
Gorąca sprzedaż ocynkowana platforma morska przemysłowa krata stalowa na chodnik
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Podanie: | Podłoga, chodnik, platforma, stopień schodów, most |
| kolor: | Srebro lub jako wymóg |
Spawana krata pomostowa 19x19mm FRP Przemysłowa stalowa krata
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu: | krata stalowa, podłoga przemysłowa stalowa krata z długim czasem |
Stalowa ocynkowana ogniowo platforma z kraty węglowej pokrywa wykopu
| Podanie: | Ochrona siatki, filtrów, ekranu, dekoracji itp |
|---|---|
| Rodzaj: | Perforowana siatka, spawana siatka, rozszerzona siatka |
| Materiał: | Drut ze stali nierdzewnej, aluminium, drut ze stali ocynkowanej, nikiel itp |
OEM Stalowe kratki przemysłowe produkowane zgodnie z wymaganiami klienta
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

