Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ machine pressure welding industrial steel grating ] mecz 323 produkty.
Nowoczesne stalowe kratki przemysłowe z jasnym i gładkim wykończeniem galwanicznym na gorąco
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
4 mm grubość pręta łącznikowego sznurowania stalowego przemysłowego do zastosowań standardowych i ciężkich
| Grubość pręta nośnego: | 3mm, 4mm, 5mm |
|---|---|
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
| Standardy obróbki powierzchni: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
30x30mm PPGI Maszyna Ciśnieniowa Spawana Podłoga Decking Stalowe Rzęsy
| fabryka: | tak, od 1990 r |
|---|---|
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
Ciężkie stalowe podłogi grillowane z maszynowym ciśnieniem spawane 30 mm płaskie pręty łożyska
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
|---|---|
| Proces produktu: | Spawalniczy |
| wpisz pasek: | płaski bar |
3mm Maszynowo-ciśnieniowe spawane kraty stalowe z stali nierdzewnej
| Proces produktu: | Spawalniczy |
|---|---|
| Port: | tianjin |
| wpisz pasek: | płaski bar |
Wyroby o masie nieprzekraczalnej
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
Galwanizowane wykończenie sznurowania stalowego przemysłowego wykonane z maszyny do spawania ciśnieniowego
| Typ pręta nośnego: | Wystarczy |
|---|---|
| Surowy materiał: | Płaska stal, skręcana stal, blacha wzorowana |
| Picth z barem: | 30/100 |
6 mm wielkość pręta poprzecznego Stalowe kratki przemysłowe Dobra wentylacja Twist Stalowe surowce
| Kształt: | jako twoja prośba |
|---|---|
| Klasa: | Q235, Q345 itp |
| Wentylacja: | Dobrze. |
Platforma wiertnicza Stalowa krata przemysłowa Odporność na poślizg Ocynkowane kraty podjazdowe
| Materiał: | Stal, stal węglowa Q235, q235, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Uszczelka: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Proces: | Pressure-locked, Welded, Swage Locked, Casting. Blokowane ciśnieniowo, spawane, blokowane |
YB/T4001.1-2007 Standardowa siatka stalowa przemysłowa z prętem poprzecznym 3 mm
| Proces produktu: | Spawalniczy |
|---|---|
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |

