Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ machine pressure welding industrial steel grating ] mecz 323 produkty.
30 mm Ręcznik łożyska Przemysłowa stalowa kratka Nierdzewna tekstura 3 mm grubość pręta krzyżowego
| wpisz pasek: | płaski bar |
|---|---|
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
| Proces produktu: | Spawalniczy |
30 mm łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik łącznik
| Port: | tianjin |
|---|---|
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
30 mm Rękowanie łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
|---|---|
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
Gniazda ze stali ciężkiej typu antyrosty z technologią spawania pod ciśnieniem maszynowym
| Picth z barem: | 30/100 |
|---|---|
| Typ poprzeczki: | Skręcony kwadrat |
| Klasa: | Q235, Q345 itp |
Nowoczesne stalowe kratki przemysłowe o grubości pręta 3 mm
| Fabryka: | tak, od 1990 r |
|---|---|
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Nowoczesny proces spawania stalowych krat 30 mm pomiędzy prętami łożysk w celu poprawy wydajności
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Galwanizowany prosty rodzaj pręta łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznika łącznik
| Rozmiar poprzeczki: | 6 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawana stalowa krata |
| technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
Gładka powierzchnia Szczelnia stalowa przemysłowa Typ płaskiej pręty Trwała tekstura ze stali nierdzewnej
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Texture: | Stainless Steel |
Stalowe kratki przemysłowe 30 mm Przesunięcie prętu łączącego 3 mm grubość prętu krzyżowego Nowoczesne konstrukcje ciężkie
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
|---|---|
| wpisz pasek: | płaski bar |
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
3 mm grubość pręta poprzecznego Szczotka stalowa przemysłowa Od 1990 tekstura ze stali nierdzewnej dla przemysłu
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
| Tekstura: | Stal nierdzewna |

