Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ machine pressure welding industrial steel grating ] mecz 323 produkty.
Blokada ciśnieniowa Ocynkowana stalowa krata przemysłowa do pomostów / pomostów
| Nazwa produktu: | Ocynkowane kraty ciśnieniowe |
|---|---|
| materiał: | Stal, Q235, Q235 Stal węglowa, stal niskowęglowa, stal ocynkowana ze stali nierdzewnej |
| Obróbka powierzchni: | Hot Dipped Glavanized, Painted, Glavania |
30 mm Stal nierdzewna Blaskie łożyska płaskie stalowe kratki do budowy
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Type Bar: | Flat Bar |
Dzięki właściwościom wiatrowym i antypoślizgowym, konstrukcja jest stabilna i może być dostosowana do rozmiarów srebrnej stalowej siatki
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
3mm Cross Bar Anti Rust Steel Grating Flat Steel Grating
| Proces produktu: | Spawalniczy |
|---|---|
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Stalowe kratki podłogowe z płaskich prętów srebrnych z tworzywa nierdzewnego
| Fabryka: | tak, od 1990 r |
|---|---|
| Port: | tianjin |
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
Galwanizowane, dostarczone kratki ze stali antyrostycznej z srebrną powierzchnią
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
|---|---|
| Proces produktu: | Spawalniczy |
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
3 mm przekrojowa sztabla niepoślizgowa, stalowa siatka spawana przemysłowo z normą YB/T4001.1-2007
| Rozmiar kraty: | 1000x1000mm |
|---|---|
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
| Opakowanie: | Paleta, 1 szt./pudełko, drewniane pudełko |
3 mm poprzeczny pręt 30 mm żurawkowa stalowa siatka do zastosowań przemysłowych
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
|---|---|
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
30 mm szczelinka ze stali przeciwrzędnej Jasna powierzchnia
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |

