Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ machine pressure welding industrial steel grating ] mecz 323 produkty.
Stalowe kratki z płaskich prętów ze stali nierdzewnej z siatką o wymiarze 30 mm do zastosowań przemysłowych
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
|---|---|
| Tekstura: | Stal nierdzewna |
| Słowo kluczowe: | Stalowe kratki podłogowe |
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 mm
| Port: | tianjin |
|---|---|
| fabryka: | tak, od 1990 r |
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
Ostrzeżone od rdzy stalowe kratki: nadające się do użytku na zewnątrz i w trudnych warunkach
| Materiał pręta poprzecznego: | Skręcona stal kwadratowa, okrągła stal lub płaska stal |
|---|---|
| Rozstaw prętów: | 50mm, 100mm |
| Zastosowanie: | Nadaje się do trudnych warunków |
Duża zdolność do adaptacji do środowiska i piękny wygląd stalowej siatki
| Stopień obciążenia: | Ze względu na nośność rozróżnia się różne klasy, takie jak A15, B125, C250 itd., które charakteryzuj |
|---|---|
| Kategoria produktu: | stalowa krata przemysłowa |
| Wielkość: | Szerokość wynosi najczęściej 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm itd. Długość jest dostosowana do |
Nieznośne żurawie: przedłuż życie podłogi
| Materiał pręta poprzecznego: | Skręcona stal kwadratowa, okrągła stal lub płaska stal |
|---|---|
| Rozstaw prętów: | 50mm, 100mm |
| Zastosowanie: | Nadaje się do trudnych warunków |
Roztwory stalowe odporne na działanie chemiczne: odpowiednie do agresywnych warunków
| Materiał pręta poprzecznego: | Skręcona stal kwadratowa, okrągła stal lub płaska stal |
|---|---|
| Rozstaw prętów: | 50mm, 100mm |
| Zastosowanie: | Nadaje się do trudnych warunków |
Ostrzeżone od poślizgu stalowe kratki z diamentowym wzorem: zapewnienie stabilności stopy
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Łatwe w montażu stalowe kratki: uproszczenie instalacji
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Lekkie stalowe kratki do łatwego transportu i montażu
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
Lekkie, silne szlaki przemysłowe, kratki 30 mm, pasy łożyska
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

