Wszystkie produkty
-
Kraty przemysłowe ze stali
-
Ząbkowane kraty stalowe
-
Trwała stalowa krata
-
Krycie okopu
-
Kratka antypoślizgowa
-
Stalowe kraty schodowe Kraty
-
Tarcze z włókna szklanego
-
Kraty ze stali nierdzewnej
-
Krata aluminiowa
-
Metalowe klipsy ogrodzeniowe
-
Rozszerzona blacha
-
Perforowana blacha metalowa
-
Ogrodzenie z spawaną siatką
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Siatka gabionowa
-
siatka ze stali nierdzewnej
-
Filtr metalowy
-
Andy SimpsonJestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest mocna, a jakość kraty jest bardzo dobra. Współpracowałem z tym dostawcą krat w 2017 roku. Co mnie zaskoczyło, to że fabryka była bardzo silna, a także jedną z najlepszych lokalnych fabryk kraty. -
David ZhangMój klient powiedział mi, że był bardzo płynny. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 7. dniu zamówienia. A towar jest tani i wygodny. -
Ajay ParateUmieściłem w tej fabryce oeder o kratce FRP. Obsługa jest dobra, a krata jest perfakt. Powrócę.
słowa kluczowe [ machine pressure welding industrial steel grating ] mecz 323 produkty.
Przemysłowe 19 W 4 Stalowe kratki Niezawodny wybór dla długotrwałej podłogi
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
30 mm łożysk Bar Pitch Ostawa przemysłowa Bezpieczeństwo Grating aluminiowe płytki szablonowe
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
|---|---|
| Proces produktu: | aluminiowe płyty ryflowane |
| Technologia spawania: | Spawanie ciśnieniowe maszynowe |
Nowoczesne srebrne 3mm poprzeczne pręty, przemysłowe spawane stalowe kratki, galwanizowane na gorąco, gładka powierzchnia
| Proces produktu: | Spawalniczy |
|---|---|
| Port: | tianjin |
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
3 mm płaskie sznurowadła stalowe dla przemysłu naftowego i gazowego
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
|---|---|
| Proces produktu: | Spawalniczy |
| fabryka: | tak, od 1990 r |
Nowoczesne 30mm Pitch Industrial Flat Steel Grating z jasną gładką powierzchnią
| wpisz pasek: | płaski bar |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
| Cechy: | Jasny na powierzchni, nowoczesny |
3 mm Gładkie, gorąco galwanizowane żurawie ze stali nierdzewnej
| Port: | tianjin |
|---|---|
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
Siatka kratowa o rozstawie 30 mm i odstępie 30 mm / Płaska krata stalowa Podłoga z płaskownika
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm |
|---|---|
| Rozstaw prętów nośnych: | 30 mm |
| Powierzchnia: | Ocynkowana na gorąco, gładka, srebrna |
OEM Materiał z żelaznymi łącznikami
| Transverse Bar Material: | Twisted Square Steel, Round Steel or Flat Steel |
|---|---|
| Bar Spacing: | 50MM, 100MM |
| Application: | Suitable For Harsh Environments |
YB/T4001.1-2007 Standardowe sznurowadła z galwanizowanej stali z 30 mm prętem łożyska
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Grubość poprzeczki: | 3 mm |
| Port: | tianjin |
Szczeliny stalowe odporne na działanie chemiczne: nadające się do stosowania w agresywnym środowisku
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| podziałka pręta nośnego: | 30 mm, 40 mm, 50 mm itp |
| Standard kraty: | YB/T4001.1-2007 |

